produktyusĹ‚ugitechnikapartnerzykarierakontakt  
 
Wszystkie odnośniki
Systemy partnerskie Intelitech

Intelitech współpracuje z partnerami z sektora usług finansowych. Jeżeli Twoja instytucja operuje na rynku doradztwa finansowego, sprzedaży produktów lub usług finansowych, możesz zostać partnerem największego dostawcy oprogramowania w zakresie zarządzania finansami osobistymi i budżetem domowym. Oferujemy doradztwo w zakresie osobistego i profesjonalnego oprogramowania finansowego i integrację oprogramowania finansowego z systemami i ofertą partnerów.

Jesteśmy największym dostawcą oprogramowania do zarządzania finansami osobistymi (Personal Finance Management). Korzystając z naszego szerokiego potencjału technicznego i dziesięcioletniego doświadczenia w zakresie tworzenia i dostarczania oprogramowania finansowego możesz dotrzeć do dziesiątek tysięcy naszych użytkowników. Partnerstwo z Intelitech oferuje możliwość dotarcia z Państwa identyfikacją wizualną i ofertą do bardzo ukierunkowanej grupy potencjalnych klientów: otwartych na innowacje, świadomych rynku.

Specyfika naszej działalności zawsze wymagała utrzymywania bardzo dobrych relacji z partnerami oraz zapewniania bardzo atrakcyjnych warunków na bardzo wysokim poziomie profesjonalizmu przez cały czas trwania współpracy. Intelitech reprezentuje nie tylko największe marki oprogramowania do zarządzania finansami, ale również znajomość rynku, technologie i doświadczenie w zakresie budowania oprogramowania. Intelitech jest również właścicielem i wykonawcą oprogramowania, otwierając możliwość pełnej swobody przy budowaniu nowych projektów oprogramowania finansowego.

Intelitech jest członkiem i kontrybutorem organizacji profesjonalnych:

  • Wortal skupiający podmioty z branży Independent Software Vendors. Inicjatywa niezależnych dostawców oprogramowania, podmiotów tworzących oprogramowanie i strony internetowe na zamówienie.
  • Interesująca inicjatywa młodych biznesów oferujących usługi informatyczne w regionie, mająca na celu integrowanie szczecińskiego środowiska informatycznego.

Partnerstwo w realizacji wspólnych przedsięwzięć przynosi podwójne korzyści:

- parnterom przekazujemy zaoszczędzone wydatki związane z pozyskaniem klienta
- pozyskani klienci zostaną obsłużeni przez naszych partnerów w kompleksowy sposób

Zapoznaj się z działem produktów branżowych
aby obejrzeć przykłady produktów zrealizowanych dzięki partnerstwu

  copyright 1999-2010 :: intelitech firma macieja zagozdy |  regulamin działalności | polityka prywatności |