produktyusĹ‚ugitechnikapartnerzykarierakontakt  
 
Wszystkie odnośniki
Tworzenie systemów internetowych
Intelitech to dynamicznie rozwijająca się firma doradcza, specjalizująca się w tworzeniu aplikacji internetowych, wykorzystywaniu nowoczesnych technologii informatycznych do rozwiązywania problemów biznesowych klientów. Nasza oferta usługowa zbudowana jest na unikalnej kombinacji kompetencji w dziedzinie zarządzania złożonymi projektami informatycznymi, doradztwa biznesowego i optymalizacji procesów, nowoczesnych technologii informatycznych oraz marketingu.
 
Współczesne otoczenie biznesowe wymaga oprogramowania pozwalającego na ciągłe zwiększanie przewagi konkurencyjnej. Najbardziej efektywne przedsiębiorstwa oferują produkty i usługi będące unikatowo inne od konkurencji. Liderzy rynkowi posiadają unikatowe modele biznesowe, które są napędzane przez unikatowe oprogramowanie zapewniające wsparcie dla unikatowych procesów realizowanych przez naszych klientów.
 
Oprogramowanie sprzedawane masowo dostarcza wartość każdemu biznesowi, jednakże ze względu na masowe wykorzystywanie również przez konkurencję, nie zapewnia przewagi biznesowej żadnemu przedsiębiorstwu. Aby osiągnąć przewagę nad konkurencją niezbędne jest opracowanie unikatowej strategii biznesowej oraz unikatowego oprogramowania, które pozwoli tą strategię obsłużyć oraz efektywnie nią zarządzać.
 
Jeżeli potrzebujesz usług konsultacyjnych w zakresie potencjału dostarczania na rynek unikatowych produktów lub usług, zarządzanych w oparciu o unikatowe oprogramowanie, Intelitech posiada wszelkie kompetencje aby dostarczyć Tobie wsparcia merytorycznego oraz technologicznego oraz konstruowania unikatowych procesów biznesowych.

 

Wdrożenia pakietów finansowych
Wdrożenia, integracja i szkolenia w zakresie pakietów Microsoft Dynamics NAV, Sage Symfonia Finanse i Księgowość. Indywidualne wdrożenia oprogramowania, doradztwo w zakresie księgowości i integracji oprogramowania.

Wdrożenia programów finansowych
Tworzenie, dostosowywanie i integracja programów do zarządzania finansami osobistymi i budżetem domowym. Indywidualne rozwiązania wspierające zarządzanie unikatowymi modelami biznesowymi.

Tworzenie aplikacji internetowych
Tworzenie oprogramowania na zamówienie to jedna z podstawowych działalności Intelitech. Dostarczamy internetowo zorientowane oprogramowanie biznesowe dostosowane do potrzeb indywidualnych klientów.

Rozwiązania branżowe
Unikatowość modelów biznesowych wymaga dostosowywania systemów informatycznych nie tylko do konkretnych branż i przedsiębiorstw, lecz również do sytuacji ulegającej bezustannym zmianom.

Akredytowany dostawca tworzenia aplikacji 2005
Akredytowany dostawca tworzenia aplikacji 2006
Akredytowany dostawca tworzenia aplikacji 2007
Akredytowany dostawca tworzenia aplikacji 2008

Doradztwo, które świadczymy skupia się na tym, aby stworzyć jasną perspektywę gry globalnej oraz sprawność działania lokalnego.

Możesz zamówić bezpłatne informacje przesyłając nam opis Twojej firmy. Otrzymasz indywidualnie przygotowaną odpowiedź.

-
LG Petro Bank S.A.
w Szczecinie
-
Nordea Bank Polska S.A.
w Szczecinie
-
Polska Kampania Finansów
i Ubezpieczeń sp. z o.o.
-
World Trade Center
sp. z o.o.
w Szczecinie
-
Stocznia Pomerania
sp. z o.o.
w Szczecinie
-
MOZ Orlen
Grupa Orlen S.A.
-
Urząd Marszałkowski
w Szczecinie
-
Urząd Gminy
w Kobylance
-
Stowarzyszenie BezBarier
w Szczecinie
-
Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
podaj imię i nazwisko:
podaj numer telefonu:
podaj adres e-mail:
wpisz treść zapytania:

  copyright 1999-2010 :: intelitech firma macieja zagozdy |  regulamin działalności | polityka prywatności |