produktyusĹ‚ugitechnikapartnerzykarierakontakt  
 
Wszystkie odnośniki
Technologie systemów internetowych

Intelitech dysponuje wspaniałymi możliwościami w zakresie opracowywania i wdrażania oprogramowania biznesowego, oprogramowania internetowego, jak również tworzenia przyjaznych interfejsów użytkownika. Posiadamy wiedzę i możliwości łączenia różnorodnych technologii oraz tworzenia rozwiązań opartych na różnorodnych platformach. Znacząca liczba wspieranych technologii otwiera możliwość oferowania unikatowych rozwiązań informatycznych wspierających nawet najbardziej wyrafinowane modele biznesowe.

Najpierw korzyści
Intelitech zajmuje się w pierwszej kolejności korzyściami. Opracowywanie produktów i dostosowywanie usług wynika z potrzeb klientów. Zawsze możemy opracować rozwiązanie korzystne dla naszego klienta, ponieważ posiadamy ogromne doświadczenie w stosowaniu narzędzi do szybkiego tworzenia oprogramowania firm Borland, Microsoft i Embarcadero.

Dostosowane rozwiązania
Intelitech wdraża nieporównywalne rozwiązania, ponieważ nie zajmujemy się wyłącznie sprzedażą gotowych rozwiązań, lecz zastanawiamy się wspólnie z klientami nad ich potrzebami i jesteśmy w stanie tworzyć dowolne rozwiązania na dowolnych warunkach.

Unikatowa kombinacja
Intelitech wyróżnia się unikalną kombinacją doświadczenia i kompetencji w zakresie inżynierii procesów biznesowych, mikroekonomii oraz autorskimi rozwiązaniami technicznymi, które stoją na najwyższym poziomie potwierdzonym certyfikatami potentatów rynkowych oraz świetnymi recenzjami prasy fachowej.

Unikatowe możliwości
Intelitech wyróżnia się możliwościami kombinacji bardzo wielu technologii informatycznych, których rozpiętość sięga od usług artystycznych, przez projektowanie specyfikacji systemów, aż po tworzenie oprogramowania internetowego i wewnętrznego.

Microsoft Visual Studio i Microsoft SQL Server
Tworzymy rozwiązania dla przedsiębiorstw oparte o kompilowane na żądanie aplikacje Windows i różne wersje baz danych Microsoft. Dostarczamy aplikacje o wysokiej przenośności i bezpieczeństwie dzięki zarządzanym środowisku .NET i wysoko zoptymalizowanym i skompilowanym SQL.

Delphi dla Win32 i Sybase Adaptive Server Enterprise
Tworzymy rozwiązania dla przedsiębiorstw oparte o skompilowane aplikacje Windows wysokiej wydajności i różne wersje baz danych Sybase. Dostarczamy aplikacje o niedorównywalnej wydajności dzięki 32 bitowym kodzie maszynowym i wysoko zopptymalizowanym i skompilowanych procedurach serwerowych SQL.

Delphi dla PHP i MySQL Community Edition
Tworzymy rozwiązania dla Internetu oparte o technologie open source: interpretowany język PHP, baza danych mySQL i gotowe komponenty. Dostarczamy wysoko wyspecjalizowane, dynamiczne strony internetowe uruchamiane na współdzielonych serwerach i maszynach dostępnych za pomocą łączy o dużej przepustowości.

Microsoft Visual Studio .NET Microsoft .NET Framework CodeGear Delphi for Win32 CodeGear Delphi for PHP

Wybierając swojego partnera w biznesie zwróć uwagę na jego możliwości i doświadczenie. Jeżeli na pewnym etapie okażą się niewystarczające, możesz ponieść wysokie koszty związane ze zmianami.

Sprawdź referencje swoich dostawców oraz pozycje jakie osiągają ich produkty w prasie fachowej. Dobre referencje oraz znane rozwiązania to minimum jakie dzisiaj stawia się przed dostawcami.

Zobacz nasze narzędziaAutorskie technologie

  copyright 1999-2010 :: intelitech firma macieja zagozdy |  regulamin działalności | polityka prywatności |